těšíme se na Vaši návštěvu 

Provozní doba

 Po - Ne
tel. objednávka
+420 702 506 591

 

O co se jedná    APLIKACE  MON AMIE     FOTOGALERIE   KONTAKT                     COLLAGEN Napsali o Nás

m o n   a m i e



 


 



 

 

Technické parametry mon amie

Přehled vybavení:
  • 45 trubic: 23x Collagen Plus a 22 x UV
  • Strop (200 cm): 14x Collagen Plus + 13 x UV
  • Lehátko (180 cm): 9 x Collagen Plus + 9 x UV
  • Plně elektrický provoz trubic s mezinárodně patentovanou technikou CPI
  • Přístroj na analýzu kůže mon amie
  • Možnost uložení výkonu opalování při přerušení

Vybavení:


SUN ON/OFF
SUN ON/OFF je vlastnost, kterou až dodnes najdete jen u celosvětově prvního KOLÁRIA mon amie. Před nebo během aplikace můžete osluňování vypnout a opět zapnout resp. pokračovat dál až později. mon amie přitom akumuluje již odevzdaný výkon osluňování a po opětném aktivování ho doplní na maximální UV dávku, zjištěnou předtím čidlem kůže mon amie.
 

ACS
Inteligentní technika řídí nezávisle na teplotě v místnosti intenzitu větrání – a tím i hladinu hluku. Na začátku slunění zajistí ACS pozvolný rozběh celého větrání, po skončení je řízeno pozvolné zajetí hořáků, trubic a celého větrání a odvětrání. Naprostá relaxace!
 

megaVoice
Díky funkci megaVoice se můžete již při přivítání opřít dozadu a relaxovat. Příjemný hlas provede zákazníka jednoduše a rychle obslužnými funkcemi solária: chyby jsou tak vyloučeny, příjemný pocit je zaručen – až do rozloučení.
 

backlight
Funkce backLight nechá kabinu zazářit v novém světle. Díky barevným zdrojům osvětlení (žlutý nebo modrý), které jsou umístěny v zadní oblasti přístroje, se na zadní stěnu kabiny promítá barevný vzor.
 

cpi energy
Originál je nyní ještě lepší! cpi energy je technickým vylepšením stávajícího systému cpi a vynálezem výrobců solárií megaSun. S novým systémem cpi energy můžete mít vždy k dispozici maximální výkon a garantovanou bezpečnou budoucnost! Systém cpi energy umožňuje snadné a rychlé nastavení kdekoli ve světě* dle všech platných standardů pro UV zařízení**. Nyní připraveno pro 0,3 a následné budoucí standardy! cpi energy - vyšší výkon, nižší spotřeba energie!

Collária mon amie vyabvená systémem cpi energy jsou připravena na budoucnost nejen kvůli snadnému ovládání. Všechny modely vybavené systémem cpi energy mají o více než 25% nižší spotřebu energie, což je nezanedbatelné snížení finančních nákladů na spotřebovanou elektrickou energii a značná výhoda zejména pro provozovatele studia! Stejně tak systém cpi energy výrazně prodlužuje životnost UV-lamp až na 140% původní životnosti a jejich účinnost na 1.100%. Se systémem cpi energy lze snadno získat více energie bez zvýšení spotřeby energie. Systém cpi energy dává křídla Vašemu opalovacímu studiu!

* s výjimkou USA a Kanady,  ** možné pouze s originálními lampami
 

mp3 sound box
Poslech a relaxace – to je mp3 sound box. Mp3 přehrávač může provozovatel studia vybavit individuálně svou vlastní hudbou.
 
 

      

© 2011 všechna práva vyhrazena  BUTTERFLY-CZ ve spolupráci s www.wellnessbeauty.cz